Siste nytt
  Bilder
  Historikk
 
  Kontakt

Siste oppdatering:
Invitasjon til Gauldalsløpet 2015

 

Powered by Subdreamer

Resultater 2003

Gauldalsløpet feiret sitt 10-årsjubileum i 2003 med å arrangere KM i landeveisløp.

G 15 KM landeveisløp
Lars Hyttehaug Budal il G 15 26:54:00
Bjørn Horg Lundamo il G 15 39:55:00

G 16 KM landeveisløp
Kjetil Andre Mathisen Tiller il G 16 26:25:00
Tor Einar Sandvik Svorkmo/NOI G 16 26:28:00

G 17-18 KM landeveisløp
Frank A. Snildalsli Krogstadøra il G 17-18 22:47:00
Lars Morten Bardal Leinstrand il G 17-18 23:16:00
Lars Moholt Rindals-Troll G 17-18 23:22:00
Eskild Bjørklimark Klæbu Løpeklubb G 17-18 24:50:00

G 19-22 KM landeveisløp
Erik Sakshaug Heimdal friidrett G 19-22 21:21:00
Morten Svinsås Rindals-Troll G 19-22 24:15:00
Jan Peder Heggdal Orkdal il G 19-22 28:09:00
Eirik Segtnan Lundamo il G 19-22 37:31:00

J 15 KM landeveisløp
Gunhild Storbekkrønning Singsås il J 15 34:14:00
Anita Elvedal Lundamo il J 15 38:18:00
Anne-Jori S. Løhre Lundamo il J 15 38:47:00

J 16 KM landeveisløp
Edle Lilleberg Byåsen il J 16 33:29:00
Beate Selbo Byåsen il J 16 40:21:00

J 17-18 KM landeveisløp
Kjersti Brostrøm Buvik il J 17-18 29:44:00
Tonje Ovesen Byåsen il J 17-18 32:41:00

K 19-22 Km landeveisløp
Laila Selbæk Strindheim K 19-22 25:56:00
Mariann Lande Byåsen il K 19-22 28:38:00
Ellen Marie Bardal Byåsen il K 19-22 28:50:00
Jane Fuglestad K 19-22 45:00:00

K 23-34 KM landeveisløp
Anne Nevin Strindheim K 23-34 25:37:00
Aina Nedal Strindheim K 23-34 27:56:00
Margot Lynum K 23-34 30:33:00
Heidi Haugen Orkdal il K 23-34 30:53:00
Mona Bolme Rindals-Troll K 23-34 31:29:00
Lina Jonasson NTNU K 23-34 32:26:00
Anne Grete Myhre Il NOR K 23-34 33:56:00

K 35-39 KM landeveisløp
Randi Fossum Strindheim K 35-39 24:46:00
Sissel Gullbrekken Lundamo il K 35-39 31:38:00
Trulte Engan Strindheim K 35-39 32:34:00

K 40-44 KM landeveisløp
Kristin Bjørgen Rognes il K 40-44 33:10:00

K 45-49 KM landeveisløp
Grethe Nordtømme Budal il K 45-49 31:03:00

K 50-54 KM landeveisløp
Wenche Lande Byåsen il K 50-54 27:20:00
Unni Aunum Strindheim K 50-54 32:19:00

K 60-64 KM landeveisløp
Arna Bergsmyr K 60-64 33:33:00

K åpen
Kari N. Bråthen K åpen 32:10:00
May Siri Grytdal Hovin il K åpen 33:47:00
Lilly Svendsen Ødegård Nord Østerdal K åpen 35:29:00
Lillian Sæther Lundamo il K åpen 40:08:00
May K. Lindreitli Lundamo il K åpen 41:10:00
Reidun W. Løhre Horg sykehjem K åpen 41:17:00
Cecilie Eggen K åpen 44:28:00
Guri Alstad Horg sykehjem K åpen 45:00:00
Bjørg Andreassen Horg sykehjem K åpen 45:00:00
Toril Hermannsen Horg sykehjem K åpen 45:00:00
Kari Woldmo Horg sykehjem K åpen 45:00:00
Inger Kari Småøyen Horg sykehjem K åpen 45:00:00
Ingeborg Buseth Horg sykehjem K åpen 45:00:00
Solveig Gyløien Horg sykehjem K åpen 45:00:00
Berit Jønland Horg sykehjem K åpen 45:00:00
Marit Onsøien Horg sykehjem K åpen 45:00:00
Bente F. Opheim Horg sykehjem K åpen 45:00:00
Marit Hage Horg sykehjem K åpen 45:00:00
Ann Mari Bye Horg sykehjem K åpen 45:00:00
Heidi Hovin Horg sykehjem K åpen 45:00:00
May Engan Horg sykehjem K åpen 45:00:00
Marit Esphaug Horg sykehjem K åpen 45:00:00
Målfrid Engen Røe Horg sykehjem K åpen 45:00:00
Rut Perly Stølan Horg sykehjem K åpen 45:00:00
Anne Sofie Rønning Horg sykehjem K åpen 45:00:00
Doris Solemsmo Horg sykehjem K åpen 45:00:00
Astrid Ofstad Lundamo il K åpen 45:00:00
Mette Sætervold Lundamo il K åpen 45:00:00
Elisabert Westermann Lundamo il K åpen 45:00:00
Jorid Slåen K åpen 45:00:00
Trine Grøtte K åpen 45:00:00
May Bente Løseth K åpen 45:00:00
Kristin Storbekkrønning Singsås il K åpen 45:00:00
Karin Volden Løberg K åpen 45:00:00
Marit Storsve K åpen 45:00:00
Dordi Berg K åpen 45:00:00
Eli Støland K åpen 45:00:00
Tove Vinsnesbakk K åpen 45:00:00

M 23-34 KM landeveisløp
Terje Olsen Heimdal friidrett M 23-34 21:19:00
Trygve Brautaset Heimdal if M 23-34 22:45:00
Hans Jørgen Renå Trønder-øst M 23-34 22:57:00
Gert Moen Rindals-Troll M 23-34 23:05:00
Bård Nonstad Rindals-Troll M 23-34 23:21:00
Lars Hagen Rindals-Troll M 23-34 23:28:00
Odd Egil Brobakk Støren sp.klubb M 23-34 23:55:00
Nils Ingulf Langlete Budal il M 23-34 24:17:00
Råg Mikkelsen Rindals-Troll M 23-34 24:39:00
Håvard Høiaas Klæbu Løpeklubb M 23-34 24:45:00
Frode Grøning Rindals-Troll M 23-34 25:23:00
Torgeir Moen Budal il M 23-34 25:35:00
Bjørn Sæther Rindals-Troll M 23-34 26:38:00
Per Eivind Lund Lundamo il M 23-34 28:49:00

M 35-39 KM landeveisløp
Morten Sørtømme M 35-39 25:06:00
Morten Åge Storrø Klæbu Løpeklubb M 35-39 25:46:00
Magnar Lilegård Støtet M 35-39 25:59:00
Erik Knudsen Heimdal if M 35-39 26:34:00
Knut Inge Opheim Hovin il M 35-39 27:11:00

M 40-44 KM landeveisløp
Bjørn Vonheim Rindals-Troll M 40-44 22:52:00
Kjetil Vang Strindheim M 40-44 23:31:00
Eirik Engan Strindheim M 40-44 24:21:00
Børge Flønes Klæbu Løpeklubb M 40-44 24:33:00
Hans Boye Skogstad Lundamo il M 40-44 25:56:00
Gunnar Taraldsen Støtet M 40-44 27:03:00
Oto Sørtømme Hovin il M 40-44 28:07:00
Steinar Gjersvold Lundamo il M 40-44 37:51:00

M 45-49 KM landeveisløp
Åge Snerting Nidelv M 45-49 24:25:00
Tor Jarle Bolme Rindals-Troll M 45-49 26:59:00
Inge Bruseth Gnagsår M 45-49 27:14:00
Harald Larsen M 45-49 30:49:00

M 50-54 KM landeveisløp
Truls Gundersen Strindheim M 50-54 24:56:00
Otto Helge Reitan M 50-54 25:27:00
Jarle Tonstad Heimdal if M 50-54 26:15:00
Sergey Ivanov Nidelv M 50-54 26:20:00
Knut Bakkejord Strindheim M 50-54 26:24:00
Odd Olav Brobakk Støren sp.klubb M 50-54 29:24:00
Svein Tuvnes Jernbanens ik M 50-54 30:37:00
Åge Lilleberg Byåsen il M 50-54 33:07:00
Are Nerøien Støren sp.klubb M 50-54 33:36:00

M 55-59 KM landeveisløp
Brage Melby Lundamo il M 55-59 27:07:00
Jan Holth Sp.kl. Freidig M 55-59 30:31:00
Magnar Bendheim Gnagsår M 55-59 31:50:00
Ivar Tanem Flå il M 55-59 32:04:00
Inge Ofstad M 55-59 32:17:00
Ivar Vik M 55-59 33:28:00

M 60-64 KM landeveisløp
Hagbart Vebostad Gnagsår M 60-64 27:45:00
Magne Skinderhaug Støren sp.klubb M 60-64 32:28:00

M 70-74 KM landeveisløp
Sverre M. Myklestad NTNU M 70-74 31:49:00

M 75-79 KM landeveisløp
Vidar Rogdo Buvik il M 75-79 38:23:00

M åpen
Kjell Hornslien Støtet M åpen 25:14:00
Magnar Helgemo M åpen 28:35:00
Kristoffer Hytthaug Budal il M åpen 29:03:00
Svein Erik Horg Lundamo il M åpen 30:16:00
Svein Erik Jønland M åpen 31:28:00
Ole Magnus Kinn M åpen 32:40:00
Åge Selven M åpen 33:32:00
Jon Torkel Petersen M åpen 35:07:00
Gunnar Ødegård Nord Østerdal M åpen 38:27:00
Øyvind Wagnild M åpen 38:43:00
Jan Sneisen M åpen 40:59:00
Helge Fredriksen M åpen 45:00:00
Birger Løvås Støren sp.klubb M åpen 45:00:00
Odd Skjærli M åpen 45:00:00
Jon Aunebakk Støren sp.klubb M åpen 45:00:00
Idar Hovin Lundamo il M åpen 45:00:00
Einar Bergum Lundamo il M åpen 45:00:00


Comments (334)