Siste nytt
  Bilder
  Historikk
 
  Kontakt

Siste oppdatering:
Invitasjon til Gauldalsløpet 2015

 

Powered by Subdreamer

Resultater Gauldalsløpet 2006

Jenter 13 år
1,Ida Løseth, Lundamo IL, 11:28, 2,Wenche Snildalsli, Krokstadøra IL, 12:06, 3,Kari Grinde, Hovin IL, 18:12,
Jenter 14 år
1,Anne Kjersti Kalvå, Lundamo IL, 09:56, 2,Heidi Hyttehaug, Budal IL, 11:19, 3,Tove Endalsvoll, Budal IL, 12:33,
Jenter 16 år
1,Ida Engan, Melhus IL, 27:10, 2,Ragnhild Løfald, Ik Rindals-Troll, 29:32, 3,Gyda Kristin Hyttehaug, Budal IL, 31:54,
Gutter 13 år
1,Olav Kregnes, Lundamo IL, 09:44, 2,Anders Stensås, Lundamo IL, 09:46, 3,Magnus Stensås, Lundamo IL, 09:49, 4,Martin Riseth, Melhus IL, 09:53, 5,Kristoffer Skjelbred, Melhus IL, 10:51, 6,Håvard Svegård, Melhus IL, 11:05, 7,Sondre Engan, Strindheim IL, 11:16,
Gutter 14 år
1,Eskil Folstad Buseth, Singsås IL, 09:19, 2,Fredrik Sverdrup Holthe, Byåsen IL, 10:36,
Gutter 15 år
1,Sondre Nordstad Moen, Strindheim Friidrett, 21:22, 2,Martin Aasen, Malvik IL, 25:29, 3,Eivind Moe, Byaasen SKiklub, 25:43,
Gutter 16 år
1,John Langli, Ik Rindals-Troll, 23:32, 2,Per Anders Føll, IL Fjellørnen, 24:05, DNF,Andreas Dahle Wærnes, Lundamo IL, ,
Gutter 17 år
1,Erlend Kydland Fånes, Ranheim IL, 22:53, 2,Christian Fredrik Sand, Stadsbygd IL, 23:31, 3,Øyvind Legard Grønningen, Lensvik IL, 24:57, 4,Joacim Moholt, Ålen IL, 25:20, 5,Nils Even Dragmyrhaug, Ålen IL, 25:48,
Gutter 18 år
1,Per Olav Holm Ødegård, Heimdal IL, 22:38, 2,Christian Alstad, Byåsen IL, 23:31, 3,Kristian Grøv, Byaasen SKiklub, 24:52,
Kvinner junior 19-22 år
1,Tonje Ovesen, Vanvik IL, 29:55,
Kvinner Senior 23-34 år
1,Fride Vullum, SK Vidar, 23:33, 2,Mona Bolme, Ik Rindals-Troll, 29:16, 3,Stine Lillebudal Næve, Leik, 29:51, 4,Anne Guro Dahle, Kvæfjord IL, 33:01,
Menn Junior 19-22 år
1,Ivar Husby, Vollan Oppdal IL, 21:26, 2,Frank Snildalsli, Heimdal IL, 21:48, 3,Lars Morten Bardal, Ik Rindals-Troll, 22:01, 4,Vegard Løkken, Sokna IL, 25:13, 5,Christian Bakkhaug, Heimdal IL, 26:45, 6,Robert Valleraunet, Vanvik IL, 26:49, 7,Jørn Ole Leistad, Buvik IL, 31:17,
Menn Senior 23-34 år
1,Mikael Olsen, Namdal Løpekl., 21:15, 2,Lars Hagen, Ik Rindals-Troll, 21:46, 3,Børge Leiren, Heimdal IL, 22:17, 4,Håvard Høiaas, Klæbu Løperklubb, 22:52, 5,Odd Egil Brobakk, Støren Sp.klubb, 22:55, 6,Bård Nonstad, Ik Rindals-Troll, 22:57, 7,Robert Sørlie, Ik Rindals-Troll, 23:04, 8,Bjørn Sæther, Ik Rindals-Troll, 23:28, 9,Marius Vikaune, Selsbakk, 23:41, 10,Frode Grønning, Ik Rindals-Troll, 24:11, 11,Råg Mikkelsen, Ik Rindals-Troll, 25:18, 12,Frode Sundal, Jonsvatnet, 25:34,
Kvinner Veteran 45-49 år
1,Grethe Nordtømme, Budal IL, 30:03, 2,Wenche Michelsen, Kvæfjord IL, 31:17,
Menn Veteran 35-39 år
1,Audun Bakk, Ik Rindals-Troll, 22:28, 2,Erik Knudsen, Heimdal IL, 23:15, 3,Geir Dalsveen, Strindheim Friidrett, 23:34, 4,Jon Solem, Ik Rindals-Troll, 23:59, 5,Per Erik Mathiesen, Ik Rindals-Troll, 25:40,
Menn Veteran 40-44 år
1,Morten Sørtømme, Hovin IL, 24:35, DNF,Eirik Engan, Melhus IL, ,
Menn Veteran 45-49 år
1,Åge Snerting, Siemens, 23:47, 2,Atle Bones, Strindheim IL, 27:53,
Menn Veteran 50-54 år
1,Øystein Sæther, Ik Rindals-Troll, 26:06, 2,Tor Jarle Bolme, Ik Rindals-Troll, 26:49, 3,Otto Helge Reitan, Hovin IL, 27:01, 4,Inge Bertil Bruseth, Gnagsår, 27:12, 5,Odd Olav Brobakk, Støren Sp.klubb, 29:56, 6,Geir Larsen, Nidelv, 33:16,
Menn Veteran 55-59 år
1,Brage Melby, Lundamo IL, 26:09, 2,Arvid Syrstad, Skaun IL, 28:34, 3,Ole Hansen, Nidelv, 29:06,
Menn Veteran 60-64 år
1,Torodd Næss, Nidelv, 28:27, 2,Gustav E. Karlsen, Byåsen IL, 28:50, 3,Magnar Bendheim, Gnagsår, 30:29, 4,Steinar Fjelltun, Gnagsår, 31:28, 5,Åsmund Snøfugl, Melhus IL, 41:46,
Menn Veteran 65-69 år
1,Hagbart Vebostad, Strindheim IL, 28:05,
Menn Veteran 70-74 år
1,Ola Meistad, Flå IL, 32:05,
Kvinner Åpen Klasse over 12 år
1,Berit Vestermo, Hovin IL, 30:17, 2,May Hugdal Lenvik, Støren Sp.klubb, 32:49, 3,Mona Windseth, Melhus IL, 37:29, 4,Marit Haugen, Hovin IL, 40:41, 5,Tonje Snekvik, Hovin IL, 40:42, 6,May K. Lindreitli, Lundamo IL, 41:08, 7,Maren Horg, Lundamo IL, 42:46, 8,Reidun Marit Gjersvold, Lundamo IL, 45:00, 8,Tove Folstad, Lundamo IL, 45:00, 8,Heidi Hovin, Lundamo IL, 45:00, 8,Anne Karin Berg, Lundamo IL, 45:00, 8,Dordi Berg, Lundamo IL, 45:00,
Menn Åpen Klasse over 12 år
1,Per Olav Haugen, Singsås IL, 23:53, 2,Tommy Olsen, Byneset IL, 24:50, 3,Torgeir Moen, Budal IL, 25:15, 4,Bjørn Ivar Haugen, Singsås IL, 25:58, 5,Knut Ove Hellandsjø, Orkanger IF, 26:07, 6,Knut Inge Opheim, Hovin IL, 27:28, 7,Jakob J Haugen, Trønder-Lyn, 27:33, 8,Kristoffer Hyttehaug, Budal IL, 28:16, 9,Per Eivind Lund, Lundamo IL, 28:54, 10,Roger Folstad, Lundamo IL, 29:54, 11,Vebjørn Langlete, Budal IL, 31:07, 12,Roar Berg, Heimdal IL, 35:16, 13,Steinar Gjersvold, Lundamo IL, 35:33, 14,Morten Eggen, Lundamo IL, 37:04, 15,Magne Skinderhaug, Gnagsår, 45:00, 15,Odd Skjærli, Støren Sp.klubb, 45:00, 15,Birger Løvås, Støren Sp.klubb, 45:00,
Jenter 13 årJenter 13 år